FabułaTytuł: "Wanted Direction 2: dalsze losy"
Gatunek: komedia/obyczaj/romans
Rok produkcji: 2013
Autorka: Jaycee Hollander
Liczba rozdziałów: 50 (?)
 
Fabuła:
 
Madzia żyje sielanką. Jej związek z Nathem kwitnie, mimo iż podlewany jest często przez uczucie tęsknoty, kiedy chłopak jeździ po świecie, a ona musi zaadaptować się w nowej szkole w Anglii. Dodatkowo do tej samej placówki chodzi też jej stara znajoma, psychofanka Zayna Jess, która odstrasza od dziewczyny wszystkie koleżanki.

Monika natomiast zaczyna zauważać, że związek z Jayem oparty na kłótniach nie ma przyszłości, a mieszkanie pod jednym dachem tylko potęguje to wrażenie. Kiedy Jay przebiera miarkę, ich wspólna przyszłość staje pod znakiem zapytania.

W miłosne zawirowania z członkiem znanego zespołu wplątała się też Karolina, która zmaga się z faktem, że upojenie alkoholowe w sylwestra pchnęło ją w ramiona Maxa, z którym spędziła noc. Wszystko wskazuje na to, że może mieć ona niezbyt przyjemne dla dziewczyny konsekwencje.

Losy bohaterek jeszcze bardziej komplikują się, gdy do akcji wkracza Dionne Broomfield, uratowana przez Monikę i Karolinę dziewczyna oraz kolejny znany zespół.

2 komentarze:

  1. Kochana zapowiada się wspaniale! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana ! Ja rycze przy twoich rozdziałach! I mam nadzieję ,że teraz też będę ryczeć !!!!!! Kocham Cię ! Jestem fanką :DDD Oczywiście Numer #1 bo jak sądze nikt mnie jeszcze nie wyprzedzi jak dotąd ,że jako anonimek dostałam już dedykację w tamtej książce :) !!!

    OdpowiedzUsuń

Blog List